Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: configure
sq: konfigurimi

en: Web services
sq: Shërbimet web
