Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: configure
sv: konfigurera

en: Requirements
sv: Krav

en: Supported formats
sv: Stödda format

en: Web services
sv: Webbtjänster
