Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Required
th: จำเป็น

en: configure
th: ตั้งค่า
