Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Web services
be: Вэб-службы
