Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: configure
fa: پیکربندی

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
