Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: configure
he: הגדרות

en: Supported formats
he: פורמטים נתמכים

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
