Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर
