Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Required
pt: Obrigatório

en: Name
pt: Nome

en: configure
pt: configurar

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Supported formats
pt: Formatos suportados

en: Authentication methods
pt: Métodos de autenticação
