Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: configure
ta: தகவமைக்குக
