Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: configure
ast: configurar
