Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Supported formats
az: Dəstəklənən formatlar

en: Web services
az: Veb xidmətləri
