Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: configure
da: indstil

en: Parameters
da: Parametre

en: Requirements
da: Krav

en: Supported formats
da: Understøttede formater

en: Web services
da: Web-services

en: Authentication methods
da: Godkendelsesmetoder
