Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Required
id: Wajib

en: Name
id: Nama

en: configure
id: konfigurasi

en: Supported formats
id: Format yang didukung

en: Web services
id: Layanan-layanan web
