Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: configure
is: stilla
