Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
