Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: configure
mn: тохируулах

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
