Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Description
nn: Beskriving

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: configure
nn: konfigurer

en: Web services
nn: Nettjenester
