Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: configure
sl: nastavi

en: Web services
sl: Spletne storitve
