Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Required
ru: Обязательно

en: Name
ru: Название

en: configure
ru: настроить

en: Parameters
ru: Параметры

en: Requirements
ru: Требования

en: Supported formats
ru: Поддерживаемые форматы

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Routes
ru: Маршруты

en: Authentication methods
ru: Методы аутентификации
