Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
