Rest Block Data (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Web services
da: Web-services

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
da: Kører på <a href=":poweredby">Drupal</a>
