Rest Export (8.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
