Rest Export (8.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Download
de: Herunterladen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Export
de: Exportieren

en: Filename
de: Dateiname

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Export Data
de: Daten exportieren

en: <h3>Configuration</h3>
de: <h3>Konfiguration</h3>
