Rest Export (8.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Download
es: Descargar

en: Settings
es: Configuración

en: Export
es: Exportar

en: Format
es: Formato

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Web services
es: Servicios web
