Rest Export (8.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Settings
fr: Paramètres

en: Export
fr: Exporter

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Web services
fr: Services Web

en: Export Data
fr: Exporter les données
