Rest Export (8.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: Format
he: פורמט

en: Filename
he: שם קובץ

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
