Rest Export (8.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Format
hi: प्रारूप

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
