Rest Export (8.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: Format
hr: Oblik

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Web services
hr: Mrežni servisi
