Rest Export (8.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Export
it: Esporta

en: Format
it: Formato

en: Filename
it: Nome file

en: Web services
it: Web service
