Rest Export (8.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
