Rest Export (8.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Download
ku: داگرتن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە
