Rest Export (8.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Format
lv: Formāts

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Web services
lv: Web servisi
