Rest Export (8.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Settings
oc: Paramètres

en: Export
oc: Exportar

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Web services
oc: Servicis Web
