Rest Export (8.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Download
os: Рахæсс

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Export
os: Экспорт

en: Format
os: Формат

en: Filename
os: Файлы ном
