Rest Export (8.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Export
fa: استخراج

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
