Rest Export (8.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Export
pt: Exportar

en: Format
pt: Formato

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Web services
pt: Serviços web
