Rest Export (8.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: Format
ru: Формат

en: Filename
ru: Имя файла

en: Web services
ru: Веб-службы
