Rest Export (8.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Format
sk: Formát

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Web services
sk: Webové služby
