Rest Export (8.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Download
sl: Prenesi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: Format
sl: Oblika

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Web services
sl: Spletne storitve
