Rest Export (8.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: Filename
sv: Filnamn

en: Web services
sv: Webbtjänster
