Rest Export (8.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Format
tr: Biçim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Web services
tr: Web hizmetleri
