Rest Export (9.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: Format
ar: التنسيق

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Web services
ar: خدمات الويب
