Rest Export (9.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Download
ast: Baxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Export
ast: Esportar

en: Format
ast: Formatu

en: Filename
ast: Nome del ficheru
