Rest Export (9.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Download
az: Yüklə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Filename
az: Fayl adı

en: Web services
az: Veb xidmətləri
