Rest Export (9.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Download
be: Сцягнуць

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: Format
be: Фармат

en: Filename
be: Назва файла

en: Web services
be: Вэб-службы
