Rest Export (9.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
