Rest Export (9.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: Format
cs: Formát

en: Filename
cs: Název souboru

en: Web services
cs: Webové služby
