Rest Export (9.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Download
et: Allalaadimine

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: Format
et: Vorming

en: Filename
et: Failinimi

en: Web services
et: Veebiteenused
