Rest Export (9.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Export
eu: Esportatu

en: Format
eu: Formatua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
