Rest Export (9.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: Format
fi: Muoto

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
